| SkivoRo000 a întrebat:

Urgent! O crema buna pentru mancarimea pielii?(corp)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E45 - e posibil sa ramai pe viata cu tratament. Pe spate nu poti sa te dai usor pune o gagica sa te frece. asa poate ajungeti parteneri buni in pat

| JicaContra a răspuns:

Ceva cu canfor, provoaca mai mult usturimi dar si mancarimi big grin

| SkivoRo000 explică:

O crema impotriva mancarimii oameni buni. nu ca sa ma manance...

| mgtow a răspuns (pentru SkivoRo000):

E45 ti.am zis