| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Am ceva daca simt amigdala stanga coborata destul de mult dar nu exagerat? Cea dreapta e ok si nu ma doare gatul si pot sa vorbesc. :/ Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Codeine a răspuns:

Pot fi doua posibilitati :
1.O eroare minora, care nu te afecteaza de loc.
2. Poate fi un punct de puroi care apasa amigdala - asta daca simti senzatie de ingreunare la inghititura.
Daca nu ai nici un simptom pur si simplu asa esti tu, o mica eroare. happy

| sweetmih explică (pentru Codeine):

Deci presupun ca sunt defect din fabricatie laughing

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Ti se pare, cred ca e doar inflamata, ai disconfort la inghitire?

| sweetmih explică (pentru IFlorin97):

Nu am absolut nimic, doar ca o simt mai coborata decat cealalta. Mi se pare dubios