| TheSpecialOne a întrebat:

URGENT! VA ROG SA MA AJUTATI! In urma unui pumn primit in stomac sora mea a urinat si a defecat cu sange! E grav? Sau e ceva normal dupa o locitura? (17 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Du-o la doctor imediat!

| Peaches a răspuns:

Da, e grav! Alearga cu ea spre spital!

| iCappy a răspuns:

Du-o la spital, poate i s-a rupt/spart ceva in ea e foarte periculos,
P.S. Tu ai lovit-o in burta?, sunt 100% convins ca tulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Esti special rau!

| Ovi4678 a răspuns:

Eu zic sa o duci urgent la spital ca poate fi ceva grav.