| SaveTheNature a întrebat:

V-ati gandit vreodata, ca puteti muri din cauza unei boli? cu care sa va chinuiti pana sa muriti?

Stiti ce anume trebuie sa faceti pentru a nu capata o boli? Ce anume faceti pentru a va feri de boli? fara jigniri va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vlatz a răspuns:

Daca vrei sa te feresti de tot de boli stai in casa fara sa ai contact cu nimeni alta solutie nu e totusi o dieta echilibrata si bine pusa la punct + cateva suplimente alimentare pot intari sistemul imunitar... bolile fac parte din viata happy daca renunti de tot la ele renunti si la viata