| anonim_4396 a întrebat:

V-ati intrebat vreodata de ce traiti si ce rol aveti, cu ce scop faceti tot ce faceti daca stiti ca intr-o zi tot muriti? Si sa va doriti sa vina ziua aia mai repede?
:fara batai de joc.multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu traiesc sa fiu sofer, pe tir, autobuz. Sa imi fac datoria ca sofer de aia traiesc.

| Dismally a răspuns:

M-am intrebat dar nu am gasit un raspuns inca happy Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare om se gândește la ceea ce ai mentionat... unii mai mult alții mai puțin.Așa e viața...te naști, crești, mori.

| sububu1234 a răspuns:

Acele intrebari vin foarte frecvent in randul adolescentilor... metoda cea mai bun pentru a scapa de aceasta stare e sa iti gassesti un scop pentru care sa lupti si atunci vei gasi motivu.
Trebuie sa iti traiesti viata la maxim.

| AnonimKid1995 a răspuns:

Scopul meu in viata e de a cauta fericirea, dar pana acum nici un semn de viata de la ea.