| Sabwy a întrebat:

Va e frica de gripa porcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Mie nu imi e frica de ea
poate ei ii e frica de minetongue

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu... daca e sa o iei o iei oricum si am inteles ca trata rapid trece fara probleme

| AvalohAlyn a răspuns:

Il am pe Dumnezeu si nu mi-e frica de nimic.

| Marry:X a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa... sa stii ca de teama asta nu mai dorm noaptearolling on the floorlaughing

| albastrel a răspuns:

Mie?
de ce sa imi fie? la cat de rea sunt eu ei i-ar trebui sa ii fie frica de minehee hee

| kathessa a răspuns:

Nu mi-e mai frica decit de alte boli. Asta e o isterie care a ascapat de sub control. Ca si treaba cu criza economica.

| cioko19 a răspuns:

Pai fi sigura ca eu nu o indragesc prea tare.tongue

| Sabwy explică:

Ms mult pentru raspunsuri

| dianna_5276 a răspuns:

Nici mie nu imi este frica.Si cred ca e doar un zvon pentru a mai stoarce niste bani de la oamenii prostovani!big grin