| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Va place sa mancati sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Ehhh uneori nu.Adica e sanatos sa inlocuesti o ciocolata cu un mar dar nu e acelasi lucru, nu se compara una cu alta sau in loc de carne tofu yac desi cel putin de 2-3 ori pe saptamana. trebuie sa mananci asa.

4 răspunsuri:
| anOnimăăăă a răspuns:

Mananc mai sanatos decat majoritatea, dar ca o concluzie a modului in care ma hranesc raspunsul e tot Nu.
Si pot sa gasesc toate scuzele si motivele din univers: Nu am timp sa ma hranesc sanatos, etc. Nu toate "materiile prime" cumparate sunt sanatoase. E adevarat ca incerc sa fac cumparaturi cat mai naturale, dar nici in taranii care vand in piata nu mai am incredere ca-si cresc rosiile cu gunoi de grajd si nu pun ingrasaminte chimice sau ca vaca lor nu paste pe marginea strazii. Si lista poate continua. puppy dog eyes

| Romancutza a răspuns:

Da, desigur ca imi placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place pentru ca imi place de mine tongue Imi place pentru ca ma simt bine si plin de energie tongue

| Love3 a răspuns:

DA! Plus ca nu e vorba doar de gust ci si de calitatile pe care la are mancarea sanatoasa!

Funda?