| LoOvE a întrebat:

Va rog ajutati-ma!

Am o deviatie de sept nazal (am 14 ani) si m-ar bate gandul sa fac o operatie cand voi fi mai mare.Intreabrea este cat mar costa aceasta operatie de rinoplastie?

Uitati si o poza ca sa vedeti km sunt eu acum si cum as vrea sa fiu dupa operatie:

http://www.cancan.ro/......t_-jpg.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Dummi a răspuns:

Aia de pe poza nu e deviatie de sept nazal happy ala e nas cu cocoasa si operatia se face pur in scop estetic.

| mihaela31 a răspuns:

Cred ca ajunge la 1500-1600 euro operatia, chiar si 2000, mie pentru deviatie de sept mi-a cerut 900euro la Centrul Medical Unirea-buucresti,dar la varsta ta nu te-as sfatui, pentru ca esti inca in crestere, stiu ca operatia se face dupa 18 ani.

| iulianlica a răspuns:

Gandeste-te la asta cand vei fi mult mai mare, nu acum

| Lora_8924 a răspuns:

Nu mersi de imagine. nu te sfatuiesc sa te operezi. cred ca ar costa vreo 50.000 euro

| Lora_8924 a răspuns:

Trebuie sa faci asta