| Jenova89 a întrebat:

Va rog da-ti-mi un raspuns, sunt foarte ingrijorata... de un timp urinez cu sange, nu ma ustura, nu simt nimic. De la ce poate fi? Am sa ma duc la doctor dar pana atunci as vrea sa stiu care ar putea fi cauza. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În cel mai "fericit" caz, e vorba de o infecţie urinară/cistită!

Dar, pot fi şi alte cauze mult mai grave - vezi detalii la linkul :
http://www.mediclass.ro/info01-04.php

TREBUIE să mergi cât mai URGENT la medicul de familie pentru Trimitere la investigaţii/analize şi, eventual, Trimitere la medicul specialist.

Toate cele bune.

| TazHD a răspuns:

Eu cred ca ai racit acolo jos.Dar du-te la doctor neaparat ..Bafta