| Alyofficiall a întrebat:

va rog foarte mult sa ma ajutati si pe mine am o mare problema ...sta in felul urmator anul trecut prin luna aprilie am fost diagnosticat cu un mic joc pe ochii si a trebuit sa port ochelarii ehh prostia mea a fost ca ochelarii i-am purtat tot timpu pana in ianuarie numai pe varful nasului......si acum imi da o senzatie parca as avea fruntea ridicata in si parca vad in gol cu ochii ce sa fac? e o senzatie foarte urata parca as merge pe strada cu capu pe sus oh go on sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mindcontrol a răspuns:

Ai aceste simptome doar pe strada, in spatii deschise? Ce alte simptome ai?

| ladydaya a răspuns:

De la ce ai senzatia asta? De la ochelari? Fa tot posibilul sa-i porti corect...da mai intai du-te din nou la control.Eu am cam aceiasi problema ca tine si daca nu porti ochelari cand si cum trebuie se agraveaza repede sad