| Alyofficiall a întrebat:

Buna ziua as dori si o parerea unui oftalmolog sa va povestesc ce mi s-a intamplat...am fost diagnosticat cu un mic nistagmus la ochii prin luna aprilie anul trecut si a trebuit sa port ochelarii sad eh cea mai mare prostie eu am facut-o din luna aprilie 2012 pana in ianuarie 2013 ochelarii i-am purtat numai pe varful nasului si tot timpul acesta m-am uitat peste sad si acum e beleaua mare m-am ales cu o senzatie foarte urata parca as avea fruntea despartita de partea cu gura sad e ca si cum as avea fruntea sus sad asa as merge pe strada sad nici numai pot sa merg pe strada sad parca as merge cu fruntea pe sus sad as dori parerea unui oftalmolog ce sa fac sad eu cred ca mi-am fortat nervii ochilor sad acum voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat