| HoHOO a întrebat:

VA ROG SA CITITI ASTA! Buna..am 12 ani si azi cand am venit de la scoala m-am schimbat si am vazut daou pete maro inchis. I-am spus lu' mama si ea mi-a spus ca trebuie sa-mi vina ciclul ca asa i s-a intamplat si ei.Si nu am vazut niciun strop de sange pana acum! Imi puteti spune mai multe despre aceste pete si de la ce ar putea sa fie? VA ROG... FUNDA NEAPARAT!:*:*..IMI TREBUIE RASPUNS URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HoHOO explică:

Am vrut sa scriu doua nu daou

| NoRegrets96 a răspuns:

S-ar putea sa iti fi venit ciclu pentru ca asa am patit si eu. Trebuie sa fii precauta si sa porti pamtaloni inchisi la culoare. Trebuie sa urmaresti sa vezi daca te doare spatele, burta sau capul. Astea sunt cateva semne. Acum depinde ca organismul tau poate asctiona diferit...
Un pont: nu trebuie sa fii speriata. Atata timp cat mama ta stie este in regula