| ramona018 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti, e urgent! imi puteti recomanda un cabinet privat unde se fac intreruperi de sarcina in Bucuresti sau Suceava? si cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Si la urma vrei si-n rai?

| 니코 a răspuns:

Cred ca costa mai mult de 1 milion

| doctorandus a răspuns (pentru 니코):

Fata unei vecine, avea vreo 16-17 ani, a ramas insarcinata si la insistentele maicasii a facut avort. Dup-aia fata s-a casatorit cu acelasi barbat de la care ramasese insarcinata, si dupa doi-trei ani a mai facut un copil, pe care l-a pastrat. Dar copilul s-a nascut handicapat.

Acum eu nu cred ca asta a fost pedeapsa de la Dumnezeu, dar a lepadat un copil care putea fi mandria familiei si s-a ales cu un handicapat. Din punct de vedere medical nu e exclus ca handicapul copilului sa se datoreze faptului ca a facut avort.

| 니코 a răspuns:

Am auzit ca in jur de 7 mil cam asa nu stiu sigur
nu de euro