| Ioanabtw a întrebat:

Va rog. Spuneti-mi niste remedii pentru herpesuri si afte care stiti ca sunt bune si cu care imi vor trece mai repede. Am crema zovirax si glicerina dar nu imi trece cu astea. Vaa roog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaMdg a răspuns:

Tinctura de propolis. se gaseste la farmacii si nu e scumpa. La mine a mers 100%

| stoubiz a răspuns:

Gasesti in farmacii plasture "herpestop" care si mascheaza herpesul, daca problema persista, exista un vaccin contra herpesului, pentru acesta trebuie sa mergi la medicul de familie.