| browneyes03 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent am probleme cu tenul de vreo 2 ani am niste bubite mici dar nu se vad dar ma deranjeaza pe mine va rog spuneti-mi niste remedii o masca mai buna de fata sau o crema va roog ajutati-ma si promit ca dau funda si vot la rasp bune

1 răspuns:
| Dana_7376 a răspuns:

Iti recomand masti cu argila si tratamentul de la Bioderma ( am avut si eu problema ta, dar in urma acestui tratament am scapat de ea ). Sper ca ti-am fost de ajutor. Ai putea cere si sfatul unui dermatolog