| Mamaligoi a întrebat:

Va salut! Cu o saptamana in urma am fost operat de apendicita. Operatia a decurs normal, n-a fost nici o complicatie. Maine dimineata imi vor fi scoase firele. Imi puteti spune cum se desfasoara chestiunea? De anesteziat am inteles ca nu e cazul, dar poate musti sangele pe acolo? Ahm. Si fiindca-s un iepure : Doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
stai calm, ca ce a fost greu a trecut, vei simti doar niste piscaturi, si nimic mai mult, apoi te va da cu tinctura de iod si nu vei mai simtii nimic.
O seara frumoasa sa ai si multa sanatatehappy

3 răspunsuri:
| Smileygirl23 a răspuns:

De durut nu doare, in cel mai rau caz o mica piscatura, firele o sa ti le taie la un capat cu un foarfec si de celalalt capat va trage usor cu o pensa. deci nu ai de ce sa iti faci grijihappy maine sa vii sa ne spui cum a fosthappy

| Mamaligoi explică (pentru Smileygirl23):

Merci, merci happy Totul a fost in regula

| diia29 a răspuns:

Nu, nu doare happy te inteapa putin big grin o sa traga firele cu un fel de patent laughing (eu asa imi amintesc)sau penseta big grin nu cred ca poate sa dea sangele, asta ar insemna ca rana nu ar fi vindecata happy
bafta big grin
fundita?batting eyelashes