| dnnnnny a întrebat:

Va salut!
Mi-a aparut in zona anghinala, la periferia cu scrotul, un fel de basica galbena-transparenta care are un cap rosu... este putin mai mare decat gamalia unui chibirt si are forma unui omultet (cel din gat big grin ).
Imi puteti spune va rog daca este posibil sa fi luat acea basica prin transmitere sexuala? Aveti idee ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Mda, din pacate ce descrii tu ar putea fi un herpes genital. Nu vreau sa ma gandesc la ceva mai grav de atat. In orice caz, este de competenta unui medic. Mergi cat mai curand la un consult. Sanatate!