| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Pe multi oameni aud ca le vine sa urineze daca aud apa curgand. Exista vreo legatura intre apa care curge, nu stiu sigur, sunetul sau ceva cu creierul si implicit cu urinatul?laughingSau este doar asa...Scuzati'mi intrebarea, e doar o curiozitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kicsihari23 a răspuns:

Am vazut o data la discovery ceva in legatura cu asta laughing. Ideea e ca daca te holbezi la apa curgatoare sau asculti cum curge apa intra in actiune ceva simturi care te fac sa mergi la toaleta laughing.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat