| Comanescuandreeac a întrebat:

Buna!
Luna asta am avut toate simptomele premenstruale, inclusiv dureri de burta. De 4 zile nu mai am aceste simptome, doar durere de sâni, asta a rămas. Încă nu mi-a venit. Mai pătește cineva așa? Sa aiba simptome și sa-i vina după ce acestea încetează?
Am 35z deja, dar așa îmi vine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este ciclu de tip NEREGULAT, deci vine cand vrea el, odata la 1 luna sau odata la 2-3 luni!

| Alissia97 a răspuns:

Este simptomul premenstrual, iti va veni ciclul in curand.
Uremeaza sa intri la menopauza in 5 ani... este normal sa fie mai lunga asteptarea.

| Comanescuandreeac explică (pentru Alissia97):

Am 25 ani? cu normens s-a reglat