| eddyeddy5 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare. Am citit un ultimul timp pe internet pentru ca am o problema. Am 18 ani iar capul penisului este destul de mare iar in stare erecta nu pot scoate glandul din preput. In stare fleasca, nu este nici o problema. Am citit si cred ca mi-ar trebui o operatie de circumcizie, dar am mai citit si despre FIMOZA. Credeti ca sunt sanse sa fie fimoza? Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Consulta un medic, raspunsurile de pe TPU nu provin de la medici

| 2749764830 a răspuns:

Exista sanse sa fie orice, cel mai indicat este sa consulti un medic. Dar eu cred ca este fimoza, am avut un amic care s-a confruntat cu aceeasi problema. Funda? happy