| powergirl a întrebat:

Voi ce credeti care e mai bun un psiholog barbat sau femeie? nu ziceti ca amandoi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeia e buna pentru barbati si el e bun pentru ele in caz ca se ajunge la hai sa iesim in noaptea asta laughing

| Alyra a răspuns:

Niciunul.

| mona a răspuns:

Nu stiu, eu as prefera femeie

| Wøodenpints a răspuns:

Niciunul.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu conteaza, barbatii gandesc mai logic, femeile emotional. Insa amandoi sunt invatati sa actioneze dupa anumite tipare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine femeie a fost si mi-a fost indeajuns 4 sedinte sa ma aduca cu picioarele pe pamant

| Xenya a răspuns:

Barbatii deoarece nu gandesc afectiv.

| MisFit20 a răspuns:

Babrbatii gandesc impartial, nu vreau sa fiu misogin.

| IoNuTz6666 a răspuns:

Femeie

| fugera a răspuns:

Depinde de problema.

| powergirl explică (pentru fugera):

M-ai lamurit complet eu vb de ceva general