| mihaella91 a întrebat:

Voi ce diete gen dukan, rina, disociata, ati tinut? ma intereseaza sa nu fie dimineata: un ou si cafea, pranz muschi de vita (nu imi place) si supa! sa imi dea o gama de alimente pe care le pot consuma in ziua respectiva! astea mi se par mai usoare! dar vreau sa cunosc mai multe tipuri de dieta disociata, incercata de voi! scuze de categorie, dar nu ma baga nimeni in seama... multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Am slabit 18 kg fara nicio dieta retardata.

Doar mancare sanatoase ( asta NU inseamna multe fructe si legume cum zic toti care habar n-au de nutritie ) + sport.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti recomand cu toata increderea Dieta Rina(sau disoaciata), in cazul meu chiar a functionat, doar ca, pe langa regim alimentar am facut si sport!

| Sergiu_Apostol_1983 a răspuns:

Gasesti mai multe detalii pe site