| Effyyyy a întrebat:

Voi in general..mancati la fastfood cand sunteti oras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Nu mancati de la Fast-Food! Stiti macar in ce conditii sunt preparate toate prostiile alea? Mai bine macati o ciorba^__^.Si sa stii ca si eu stau la orashee hee, mai exact in Bucuresti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Si vrei sa zici ca atunci cand te duci la mall de exemplu nu infuleci nimic de la toate fastfoodurile alea insirate frumos? :s

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru anonim_4396):

:-s...Nu,sincer! Am vazut un documentar pe Animal Planet si nu mai am pofta de a manca nesanatos ca alta datasmug

| anonim_4396 a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Ce documentar ai vazut de te face sa rezisti la atatea fastfooduri?laughing Aratau pe acolo animale bolnave care le taie si ajung pe tava noastra de haleala? Intr-adevar, cu totii stim ca nu sunt sanatoase, dar din pacate sunt bune. si cand te prinde foamea in mall nu ai alte solutii. Meh, in Afi mai e popcorn / shaworma.
Dar totusi, cat de ''ciudat'' sa fie documentarul ca sa te faca sa renunti la cea mai consumata mancare?laughing

| lulugabi a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Bravo,nici eu nu mananc fast-food sunt porcarii, si mancare nesanatoasa.Nici nu o sa mananc in viitor.Cei care mananca ajung obezi.Nu ai vazut pe acolo numai deia care le atarna suncile, numa deia de 150-200kg.NU MANCATI FAST-FOOD!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general, nu!
Pa, pa.

| Chérrrie a răspuns:

Da.
Deşi sunt constientă că nu e prea ok.
O zi frumoasă!

| Iulian03 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dristor Kebap smug

| Shatteredx a răspuns:

Da mancam, tu mananci?

| BlackDarkAngel a răspuns:

Nu ma omor cu Fast-Food.