| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancati in general?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Carbo + proteine mai des

| Drimmero a răspuns:

Ceea ce este comestibil, am o nutritie echilibrata,, cand am zile in care nu consum carne si consum salate, cartofi,, supe si etc si cand am zile cand am pofta de un fast food sau de-o delicatese la cuptor sau mai stiu eu ce,, la gratar

| LoveSleep a răspuns:

Fast food și zacuscă. Mue vieții de student.

| justanotheruser99 a răspuns:

Mancare.

| Deaad a răspuns:

Carne,ciorba si salata.

| BlackRose03 a răspuns:

Fructe(doar portocale si mere), supa, carne de pui, cascaval etc
Dar cand mananc o prajitura nu mai am control, consum pana la 3000 kcal in ziua respectiva si ziua urmatoare ma uit in oglinda si zic "Rusine". laughing
Nu am o dieta prea echilibrata

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Fructe, legume, fripturica, de toatee... laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-mi gatesc aia mananc laughing, oricum mananc o singura masa "gatita" si in rest biscuiti belvita de ciocolata si fructe.
Luni mi-am facut niste lipii ( prin nu stiu ce minune dumnezeiasca mi-au iesit reteta rolling on the floor ) si le-am umplut cu avocado facut pasta, porumb si orez, marti mi-am prajit o chifla ( pe care am inmuiat-o cu un sos din unt, cimbru si piper ) si am bagat in ea cascaval afumat, bacon prajit si o rosie la gratar, ieri mi-am fiert niste paste melcisori pe care le-am tras la tigaie si am adaugat niste oua si branza. Mananc foarte haotic laughing