| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa am un abdomen in patratele dar am si putina burta, un program ceva? Am auzit de cereale ca is bune, ce recomandati? Thanks

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

Ridicari de picioare, abdomene scurte si lungi. In principal abdomen, sa bagi multe fructe. Inlocuieste o masa cu fructe, fara sucuri acide sau apa minerala, apa platabatting eyelashes Funda puppy dog eyes?

| Piinkyy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iWxM995gDDA
cel mai bun video ...iti recomand cu mare placere.eu am facut lni bune si crede-ma ca am vazut rezultatele.patratele ies la iveala nu mai decat.A si sa nu uit...fara fructe seara,sucuri acidulate,paine,fainoase,dulciuri etc care sunt dusmanii pentru slabit:)). Deci tine o dieta,mananca slate,bea iaurturi, fa sport, bea multa apa si ai sa vezi rezultate pe timp ce trece si nu in ultimul rand incearca s aalergi sa mergi pe jos sa urci scari. spor la toate.