| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac masaj anticelulitic dupa cate sedinte se vad rezultatele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu sunt pentru masajele de genul acesta.Iti recomand sa faci mult sport si sa tii un regim alimentar corespunzator.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce fel de masaj faci, cu ce sistem, cat de tare se vede initial etc.
O singura sedinta nu este suficienta, doar dupa cateva apar rezultate vizibile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt pentru; Celulita sa zicem ca se amelioreza dar mai mult elasticitatea pielii, textura (mai fina) si acest tip de masaj te fereste de celulita dar nu o indeparteaza pe cea pe care o ai deja. Dar daca vrei cu adevarat ca rezultatele tale sa se vada iti propun sa manaci si sanatos, fructe, legume, sucuri naturale, apa plata, plimbari prin parc, urca pe scari in loc sa alegi liftul etc happy