| VagnerLoveVL30 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar cercel (băiat) mama e de acord.
De aur sau argint vreau ca sa straluceasca\lucească pentru partea stânga il vreau. Astept raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tata este de acord?
Vezi sa nu-ti traga 2 dupa ceafa si sa te ia la misto!

| VagnerLoveVL30 explică (pentru Violleta2022):

Nu are cum, m-a parăsit...

| Violleta2022 a răspuns (pentru VagnerLoveVL30):

Si ce importanta are daca te-a parasit?
Te vede pe strada si tot te poate altoii... iar legal, inca are drepturi asupra ta, mai ales daca esti inca minor.

Răspuns utilizator avertizat
| VagnerLoveVL30 explică (pentru Violleta2022):

Nu are cum nu mai am treaba cu el...

| Violleta2022 a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Este de tot rasul baiete! Stai cam prost cu bunul simt, daca raspunzi dupa ureche, fara sa citesti macar.

Unde am spus eu ca am nu sunt de acord cu cercelul astuia?
Am mentionat de cerut voie lui taica-su, nu mie! Cum ar fi si normal!

Eu una, nu am nimic impotriva cerceilor la baieti, ca si fii-miu are in ureche, iar fii-mea si-a pus si-n buric, si-n urechi, chiar mai multe.

| NLS a răspuns:

Raspunsuri, la ce? Pune intai o intrebare si pe urma primesti si raspunsuri!

| Donsavas a răspuns:

Ia ti de argint dacă vrei sa nu fie exagerat. Nu ti recomand sa strălucească! Ar fi prea mult, prea evident si oricum e la vedere.

| siriusblack98 a răspuns:

Ambtinandu-ma de la propriile principii și concepții care se găsesc împotriva cerceilor la baieti/bărbați pentru că-i fac sa arate gay sau mega-cocalari în opinia mea, îți spun doar atât, mergi pe argint cu un model foarte simplu. Poate un zirconiu negru mat în mijloc.

| Vladut_Avram_1938 a răspuns:

De argint, pentru că dacă iei de aur o să pari un cocalar
Fii băiat finuț i-a argint