| Ana_1565 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati un baiat mi-a spus ca ma iubeste dar eu nul cam cred. i-am spus sa-mi demonstreze. dar el a spus sa ma gandesc eu cum sa-mi demonstreza.eu nici nu stiu ce sa-i spun cum sa-mi demonstreze ca ma iubeste.imi spuneti voi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face misto daca cineva te-ar iubi nu s-ar gandi sa iti demonstreze ci din prima ai vedea cum e.

| Classy a răspuns:

Ia stai putin:Cum adica el te intreaba cum sa iti demonstreze? Asta trebuie sa vina din suflet, nu trebuie planificat! Daca i-ai cerut sa iti demonstreze si el ti-a raspuns in acest fel, inseamna ca l-ai cam enervat.Deci nu te place, vrea doar sa fie cu tine din alte interese.Nu stie ce e iubirea, si cred ca tu ar trebui sa discuti cu el foarte serios pe aceasta tema! Succes.

| Fragile a răspuns:

Cred că ai greşit categoria.

| FloriiDirectioner a răspuns:

Pai...si o pritena de-a mea a trecut intr-o situatie la fel, un baiat i-a spus ca 0 place si ca 0 iubeste.Prima data nu l-a crezut si apoi ca sa ii demonstreze i-a propus sa fie impreuna o spatamana, iar daca ea considera ca nu merge intre ei si ca el nu o iubeste, a mers intre ei dar au aparut alte probleme si s-au despartit. fundita?

| Ana_1565 explică:

Eu i-am spus sa se gindeaska.el imi spune eu si sa ma gandesc si sa fac.mai bine tu te gindesti cum sa-ti demonstrez