| Laurrius a întrebat:

Vreau sa ma duc la control la penis, unde trebuie sa ma duc, la urolog sau la dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La urolog.

| dullcat a răspuns:

Mai intai te duci la medicul de familie, ii prezinti problema si apoi va sti el unde sa-ti dea trimitere.

| gabicoo a răspuns:

Mergi la fetele de pe centură.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

De acolo vii cu mai multe boli rolling on the floor

| Laurrius explică (pentru gabicoo):

Bun. atunci am sa iau legatura cu mamica ta

| Furnicuta000 a răspuns:

Tine si de dermatologie. dermatologul e de fapt dermatovenerolog. Daca ai o boala de piele sau o boala venerica o sa te ajute. Dar pentru probleme mai "adanci" du-te si/la urolog

| MrAM a răspuns:

Depinde de problema

| anonimulll12345 a răspuns:

Poate trebuie sa mergi la un doctor sexolog daca e de natura respectiva