| Laurrius a întrebat:

Vreau sa-mi curat urechile dar din cate stiu betisoarele nu sunt bune. Stiu ca exista un spray. Cum se numeste? si cum se foloseste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Https://comenzi.farmaciatei.ro/......ma-p303825

vezi si alte produse recomandate mai jos in pagina!

| Laurrius explică (pentru dinaprilie):

Si cum se foloseste? dupa ce l bag in urechi trebuie sa folosesc bețișoarele?

| dinaprilie a răspuns (pentru Laurrius):

Principiul de functionare este - dai cu sprayul in ureche si el dizolva depunerile de ceara urmand sa se scurga natural din ureche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi spray?
Totuși, îți recomand să nu introduci nimic solid în urechi, doar folosește apă zilnic sau măcar șervețele umede.

| isemilia a răspuns:

Sunt mai multe. Mergi la un specialist, sau, mai simplu, la o farmacie. Iti vor recomanda ei un produs si iti vor spune cum trebuie utilizat in mod corect.