| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc, adica vreau un abdomen plat, va rog, fara comentarii gen "mananca sanatos si fa exercitii', am nevoie de ceva concret si serios

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

Pai ti-ai raspuns la intrebare, opreste-te din a manca prostii daca asta faci si pune-te pe mancat sanatos, fara sucuri, mancare prajita, grasimi multe, chips-uri etc si incepe sa faci aceste exercitii de 1-2 pe zi https://www.youtube.com/watch?v=SHRHCJcYtvs
o sa te ajute.Mult succes, Andreea!

| Aamira a răspuns:

Buna,sa iti spun cum am facut eu si am slabit cam 5 kg intr-o saptamana,,,, nu este prea sanatos dar poate te ajuta deci :dimineata am mancat o banana cam pe la 7-8 pana la ora 2 nu am mai mancat nimic am baut o sticla cu apa si lamaie pe care o bagase-m de seara in frigider (iti trece foamea)dupa pe la 2 am mancat un piept de pui/peste pe gratar sau la cuptor cu o salata de rosi dupa iar apa din frigider si seara am mai mancat un iaurt