| malina444 a întrebat:

Vreau sa stiu daca as putea avea sinuzita
medicul meu de familie laughing nu este foarte specialist.este mai degrama specializat in scutiri.nu stie mai nimic. sincerstraight face
de 2 saptamana imi curge nasul foarte tare.la inceput am si tusit dar mi-a trecut acum. si de 2 zile a inceput sa ma doara capul mai ales in zona sinusurilor.am incercat vreo 5 zile sa fac stau cu capul in niste aburi(am fiert apa) am inteles ca ajuta dar nu a avut efect.
multumesc >anticipat:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E greu de zis din informatiile oferite. Nu e obligatoriu sa ai sinuzita, dar nici n-o pot exclude. Ar fi bine sa te vada un ORL-ist.

| 1985 a răspuns:

Dureri de cap in zona sinusurilor am avut si eu; la mine era intr-adevar sinuzita. Oricum ar fi trebuie sa mergi la un cabinet ORL, deoarece numai in urma unei consultatii vei primi un diagnostic corect.

| staysmart a răspuns:

Du-te la ORL-ist daca nu iti trece sau ai crize care revin. Incearca si tratamentele de pe http://www.sinuzita.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e inversrolling on the floor
nu da o scutire nici pe bani.
Sincer? Cel mai bine e sa te duci la un cabinet specializat unde se ofersa servicii de calitatehappy fie ca dai bani. da e mult mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cere medicului de familie o trimitere la O.R.L. și medicul specialist v-a spune dacă este sau nu o sinuzită.
Pa, pa.