| StilSanatos a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce a facut mutu de tot se vorbeste despre el? ceva ca a luat pastile de slabit? despre ce e vorba? merci

Răspuns Câştigător
| TonyMotola a răspuns:

Au spus mai devreme la stiri ca acele pastile erau contra facute adica niste idioti sau folosit de cutie si de tot ce seprezinta acel medicament dar continutul l-au pus de la ei din burta.
Ca sa vezi pana si medicamentele sunt contrafacute "iei un coldrex de raceala si maine te constipi sau mai rau, mori"
Iar faza cu suspendarea lu mutu e ca toate tarile care ne inconjoara au ceva invidie pe puterea noastra de munca si inteligenta unora in asa fel in cat vor sa ne bage in umbra sa nu stie nimeni ca avem oameni de mare valoare (Cu exceptia manelistilor care...)
Urmariti asta si mandritiva ca sunteti romani chiar daca traim intr-o tara plina de taxe si parlamentari de 2 clase (eu unu, nu le dau mai mult)
http://www.220.ro/8WGgIkngXA/What-If-Romania-Wouldn-T-Exist

7 răspunsuri:
| rodik a răspuns:

A luat niste pastile pentru slabit pe care i le-a dat mama lui, cica, si acele pastile contin Sibutramina si este o substanta interzisa pentru ca poate provoca reactii asemanatoare cu cele date de droguri sau pastile halucinogene.Risca suspendare intre 1-4 ani.Asta stiu eu.

| Nimeni a răspuns:

Http://e-castig.com/index.php?r=4mz0 Aici poti gasi tot ce te intereseaza despre el. :)

| xjustfearless a răspuns:

A luat pastile de slabit ce aveau cu subitramină

| Clauditza a răspuns:

S-a dopat din cate am inteles eu

| wanna_7811 a răspuns:

Pai pastilele de slabit pe care le'a luat contzineau o substantza...ca un drog

| Katalynutza99 a răspuns:

Mutu a luat niste pastile care au o substanta interzisa pentru sportivi.

| 911targa a răspuns:

S-a dopat adica a luat un fel de pastile care il dau energie pe perioade scurte, in primul rand nu are voie pentru ca joaca fotbal si pentru ca ramane in sange distruge ficatul => fundita daca te ajuta