| nikoleta93 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot slabi dar fara pastile, sau ceva care sa dauneze sanatatii, un regim ceva, cine stie sa imi zica si mie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| bogdand a răspuns:

Incearca sa mananci fara paine. Eu am facut asa dupa ce m-a sfatuit un coleg de munca. A mers. Si nici nu e greu de facut asta. Oricum painea este mai putin sanatoasa asa ca poti manca fara.Ideea este sa nu o inlocuiesti ci sa nu mai mananci cu paine deloc.
Succes!
Si fara stress ca stressul ingrasa

| ☺Clau☻ a răspuns:

Mama mea a urmat un regim timp de 13 zile si a slabit 7kg. Daca il vrei lasa-mi un mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/Navo/48c646c9150c82
MErge! incerc eu si slabesc desi mananc paine. nu pot fara.inca mananc prea multa:))

E greu. obosesti dar daca te tzii slabesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dieta montignac... cea disociata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu vreau sa slabesc
dar nu stiu cum ce stupid stupid stupid stupid stupid eeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da treabuie sa mergi la un nutritionist la mine a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul si painea

| fevrier a răspuns:

Schimbă-ţi modul de viaţă. Consumă mâncare preparată la un steamer(la aburi); nu mai mânca dulciuri, pâine. Mănâncă legume şi fructe, peşte şi pui.

| denisa_4116 a răspuns:

Ceau seara alerga 2km/5km.
dimineata manaca un mar
la amiaz o para
searao banana
Sa nu bei apa minerala numai plata

| swimming a răspuns:

Nici intr-un caz sa nu incerci metoda slabirii prin dieta fara specialist. Cea mai eficienta metoda este sa-ti schimbi regimul de efort fizic, adica inlocueste dieta cu sportul (miscare), din cele mai bune ar fi atletismul, natatia deoarece inotul este unicul sport ce pun in functionare toti muscii. Succese!

| simona_6366 a răspuns:

Buna, te rog frumos sa ai ancredere an mine, am sclabit an 9 luni 30 de cile, e greu dar efortul merita, am mancat an fiecare zi o singura data antre ora10 si 11 ziua ori ce fel de mancare si ori cat dar o singura data pe zi an rest dupa ora 11 de cate ori tie foame bei apa licide te rog ancearca 2 sau 3 saptamani e greu te rog sa fii tare bafta!

| cosmin0762298981 a răspuns:

Cine vrea un regim pentru slabit: vanzari_diete