| JeJeleu a întrebat:

Vreau sa va prezint afectiunile mele: acum 2 luni am avut contact sexual protejat, luna urmatoare mi-a venit (totu normal imi amintesc) iar luna asta s-a intamplat ceva. Este foarte putin cantitativ, o zi vine o zi nu e... Ma doare burta destul de tare in partea de jos, sunt obosita constant, ametesc repede si din orice activitate. Ma simt foarte stresata, si ma stresez mai tare si din cauza ca nu stiu ce se intampla cu corpu meu. A, si ma doare si spatele destul de rau. Sanii nu ma dor deloc. Ce poate fii? Nu am mai patit niciodata asa ceva. Mereu am avut ciclu neregulat dar mereu a venit muult si abundent (ma obisnuiesem asa), acum d abia ca sunt 3 picaturi pe zi... Ajutorrrr

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DrGoogle a răspuns:

Du-te la un control ginecologic e posibil sa ai un chist.