| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o dieta de slabit cam 5 kg intr-o saptamana, plz...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ForJesus a răspuns:

Varza fiarta cu 2 sau 3 morcovi si un cub de supa.
Da rezultate, multa bafta!

2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Draga mea, ''... o dieta de slabit cam 5 kg intr-o saptamana'' - o are un medic specialist, in nutritie - spre exemplu.
In rest nu te sfatuiesc sa slabesti dupa cum crezi..., dupa capul tau, sau a altora, pentru ca te poti complica si mai tare, si sa te poti trezi c-o lipsa de vitamina, din organism, sau mai stiu eu ce alte probleme. Grija mare!
Sanatate.

| AstralConfessor a răspuns:

Un exercitiu forte, nu te intereseaza?