| razvangabriel96 a întrebat:

Vreau si eu sa imi albesc dintii acasa,fara paste sau geluri, ceva cu care sa ma spal pe dinti si cand de cate ori.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Soda caustica e buna.

| razvangabriel96 explică (pentru mgtow):

Da poti sa o bei pe stomacul gol sa iti revii din prostie happy

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Deci in primul rand Buna in al doilea pune pe periuta de dinti niste bicarbonat si spalate si dimineata si seara. FUNDA?

| mihaela2808 a răspuns:

Poti incerca sarea.Mai intai te speli cu sare s dupaceea cu pasta de dinti ca sa nu iti ramana in gura gustul sarat de sare. Daca te speli si dimineata si seara nu vei avea probleme. Fundita?

| Ciuciulina34 a răspuns:

Pai cu bicarbonat si freci ff mul intr-o zii dupacare te speli regulat si cand vezi ca ti se ingalbenesc faci la fel

sper sa iti fii de folos

funda?

| razvangabriel96 explică (pentru Ciuciulina34):

Fff mult? adica ce vrei sa zici?

| Sara1234567890 a răspuns:

Pasta de dinti Colgate total spalate seara si dimineata si o sa vezi ca vei avea dinti albi