| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce inseamna sa iti curga cheaguri de sange si de el ceva alb legat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Diana_6039 a răspuns:

Aceste intrebari nu se pun aici! N-ai parinti sa iti zic?

| 202 a răspuns:

Hai ca iti spun euwinking!

deci menstruatia(ciclul) este sangele nefolositor al organismului mai putem sa spunem si stricatwinking
iar cheagurile de sange se formeaza in intervalul acesta inchis in care nu mai esti pe stop!
iar chestia alba este o secretie! adica tot un fel de ciclu numai ca este de o alta natura (nu e asa de deasa, nu miroase foasrte tare si nu te patezi )