| Kenzorel112 a întrebat:

Daca iubita mea are cheaguri de sange inseamna ca e insarcinata sau e ceva normal la un cilcu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate are dereglări hormonale iubita ta. Cîti ani are ea?

| h3r a răspuns:

Răspunsul pe care îl așteptai : da, este normal.

| fuzzer a răspuns:

E de la menstruatie, nu-i motiv de ingrijorare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai daca e pe stop, nu are cum sa fie insarcinata!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu este insarcinata, nu-ti face probleme, cheagurile sunt frecvente!
Te pup!

| SimonaQs a răspuns:

E normal sa aiba... Calmeaza-te!

| kiduţa18 a răspuns:

Dacă iubita ta e la menstruație poți să fi fericit, nu e însărcinată. Cheagurile de sânge sunt destul de frecvente și nu e motiv de panică. Sper că ți am fost de ajutorhappy

| Kenzorel112 explică (pentru kiduţa18):

Deci este normal sa aiba cheaguri de sange nu? e a doua menstruatie acuma de dupa cotnactul sexual la care a iesit testul de 7 zile negativ si terstul de 16 zile care a fost facut dupa prima menstra tot negativ. Acuma mi-a zis ca are cheaguri de sange si sa teama sa nu fie un simpotm al sarcinii. deci exista cheaguri de sange la menstruatia fara sarcina

| kiduţa18 a răspuns (pentru Kenzorel112):

Deci dacă e pe stop cheagurile de sânge sunt destul de întâlnite deci nu-ți face griji, nu e gravidă, mai ales dacă e pe stop. Toate fetele/femeile au menstruații cu cheaguri de sânge nu știu explicația dar știu că și eu am căutat să văd de ce.Calm, nu-i grav, dacă nu-i venea atunci era mai grav. Aveți grija și o viață frumoasa! Sper că te-am ajutatbatting eyelashes