| MyyyNamee a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca testele alergologice mi-au iesit negetive iar medicul alergolog mi-a spus ca nu am nimic si ca nu este vorba de astm bronsic si rinita alergica.De la ce poate sa fie simptomele astea ale mele de nas infundat si respiratie grea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa nu fie sinuzita de vina.

| Krax256 a răspuns:

Sinuzita si eventual deviatie de sept?

| MyyyNamee explică (pentru Krax256):

Nu am sinuzita si nici deviatie de sept pentru ca am fost la medicul orl si nu mi-a gasit nimic in nas si nici nu curge