| baiatulxboyx a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste exercitii care slabesc / tonifieaza zona curului?
Nu vreau diete ca deja sunt slab, vreau doar sa ma tonifiez putin pentru ca am curu prea mare pentru restul corpului.
Urcatul scarilor ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Fandari.

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Daca vrei sa te si tonifieze "curul" laughing fa exercitiul asta:timp de 20 de min incordeazal si lasa-l tot asa 20 de min.Asa nu o sa se lase si o sa capete o forma frumoasa.La mine a mers.

| pufosheniaaa a răspuns:

Se spune fund sau dos

| RockLegend a răspuns:

Da, frate ajuta, dar mai bine te tragi de c*r cu dintii