Întrebare recomandată | LoveForShania a întrebat:

Nu vreau nicidecum sa slabesc, ci sa-mi tonifiez corpul.Mersul la sala m-ar ajuta?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,te ajuta

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Da te-ar ajuta foarte mult dar sa respecti dusul la sala, adica nu te duci de 2-3 ori si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O alimentaţie corectă cât şi mersul la sală te-ar putea ajuta.
Te pup!

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Mersul la sala te-ar ajuta foarte mult si cu timpul vei renunta usor, usor si la mancare din propria initiative parerea mea

| Misteriosulboschet a răspuns:

CUSIGURANTA CA DA.Dar sa lucrezi la niste aparate speciale.Du-te acolo si sigur va fi un instructor care ti le va arata sau daca nu incearca inotul la mine a mers

| Misteriosulboschet a răspuns:

Daca te duci la sala consulta un instructor care sa i-ti arate ce fel de exercitii trebuie sa faci sau daca nu incearca mersul la bazin la mine a mers

| Elly1991 a răspuns:

Da,te ajuta daca vorbesti cu instructorul si ii spui ce iti doresti te va indruma