| ADY_5784 a întrebat:

Ziceti-mi si mie o alifie sau ceva impotriva cosurilor, ceva de gasit in farmacii sau supermarketuri (dar nu clerasil ca il folosesc de ani buni si nu isi face efectul )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

alifie cu galbenele, aknesol

| Ana_6509 a răspuns:

Poţi încerca şi Zineryt.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Zineryt;)
http://2.bp.blogspot.com/......neryt1.jpg

il folosesc de timp bun si pana acum a functionat mereu;)

| Rapperiţa a răspuns:

Zyneri, Batonuri pentru cosuri care le mascheaza, Gel impotriva punctelor negre de spalat pe fata, Si crema pentru fata. Una dintre astea trebuie' sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Zineryt-ul.Foarte multe persoane au fost multumite de el(inclusiv eu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IVApur gel - il gasesti pe net. :D

http://www.envy.ro/frumusete/Ingrijirea-tenului/Gel-de-curatare/IVAPUR-1207

Este foartee bun :X :*

| titza10 a răspuns:

Zineryt eu il folosesc de ani buni ori de cate ori imi apar cosuri si sunt multumita.Clerasilul este pentru curatare in loc de sapun si intr-adevar nu e prea bun. Fundita?