| Sosssso a întrebat:

Ce pot sa mai folosesc pentru cosuri? am folosit creme de la nivea, clerasil, avon, garnier, vichye, ceaiuri, mixturi de la farmacii (au mai functionat) creme de la plafar, si inca o gramada si nimic ce pot sa mai folosesc ca nu mai am idee?

Răspuns Câştigător
| zuzulover a răspuns:

Buna anonim.si eu am avut aceiasi problema, am fost la o multime de dermatologi si in cele din urma unul din ei mi-a prescris un tratament destul de complex iar principala piesa a puzzle-ului o constituia un gel -isotrexin pe care-l folosesc si azi(de 4 ani) si care a "dat mereu randament". eu ti-l recomand cu cea mai mare placerehappy si sa stii ca poti sa-l iei si gratis din farmacii daca esti elev/a. iar ca si tratament naturist ai putea incerca lamaia(zeama de la lamaie aplicata pe fata si lasata aproximativ 5-10 min apoi te speli cu apa calduta), menta(menta pisata in principiu pusa ca si masca pe fata), ustoroiul(aceiasi procedura ca si la mentatongue doar ca trebuie lasat f putin, mai putin de 5 min pentru ca o sa ti arda tesuturile pielii in cazul in care este lasat prea mult)...sa ne auzim cu. un ten frumosbig grin:*

4 răspunsuri:
| JustSayIt a răspuns:

Am avut si eu isotrexin e bun.nu m-a scapt chiar total de cosuri dar am avut un ten 98% curat.incearca-lwinking

| Roxana18 a răspuns:

Poti sa incerci Zineryt e foarte bun usuca rapid cosurile.Il gasesti in farmacii si e in jur de 30 de ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ceaiuri de patrunjel si te speli pe fata.asta ar fi o idee, alta te-as sugera sa te speli pe fata cu apa minerala si ai sa vezi rezultatul. sper sa ii in considerare cea ce ti-am spus. flory. pupici pa

| aandraa000 a răspuns:

Buna..am avut si eu aceeasi problema ca si tine si am incercat tot felul de creme.Mi-am cumparat o lotiune si o crema de la Cosmetic plant.se gasesc la plafar iar lotiunea este undeva in jur de 10 lei iar crema cam tot 10 lei.iar dimineata si seara te cureti cu lotiunea iar mai apoi pui crema pe zonele afectate. lotiunea se numeste : Lotiune antiacneica cu extract de busuioc iar crema tot cu extract de busuioc. sper ca te-am ajutat.
ps: cam in 3-4 zile se vad diferente.sunt chiar bune produsele
Funda?