| Teddy_6960 a întrebat:

Ziceti-mi urgent moduri prin care sa fac sa dispara puroiul de sub maseaua stanga ca am fost azi la medic si mi-a zis cu tratament dar mai bine imi face gheata... URGENT pls ca ma doare de MOOOOOOOOOOOOOOOOOOR

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ampicilina capsule. fara antibiotic nu iti trece

| Eduard_6806 a răspuns:

Si eu am avut probleme cu maseaua tot la fel. Ia anoxacilina sau oxacilina, crede-ma functioneaza daca te duci la farmacie si intrebi asta iti spune. O pastila se ia 1 la 8 ore dupa ce sa desumflat putin incearca si preseaza puroiul si iese. Daca vrei mai mult id meu master_games_500