| together4ever a întrebat:

Zineryt se vinde si fara prescriptie medicala sau trebuie sa iti recomande medicul mai intii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

De obicei, prescrie medicul. Asa ar fi normal, deoarece e un medicament destul de... pretentios. Insa se vinde pur si simplu. Il poti cumpara si de pe internet laughing Si e ceva mai ieftin, parca...decat in farmacii.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ar fi bine sa ti-l prescrie un medic dermatolog. Daca ai sub 18 ani si te duci cu bilet de trimitere de la medicul de familie in policlinica de stat, ti se va da reteta gratuita.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu iti trebuie prescriptie medicala, dar eu te sfatuiesc sa mergi la un doctor, dermatolog pentru ca nu isi face efectul la fel de bine la toate persoanele. Cel putin mie nu prea mi-a placut, mai bine cumpara skinoren ( toti dermatologii il recomand si il dau pacientilor sai )

| Lolo_3214 a răspuns:

Se vinde si fara prescriptie medicala, si il gasesti cam la orice farmacie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vinde si fara prescriptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne aparat trebuie sa te duci la medic.eu l-am folosit fara sa mi-l recomande doctorul si nu mi s-a intamplat nimic...acum depinde si de fiecare persoana.