| LoveForShania a întrebat:

Pot sa iau Zynerit de la farmacie fara prescriptie medicala,ci doar pur si simplu? Medicul de familie mi-a spus ca trebuie sa trec intai pe la dermatolog, blablabla.

P.S. : cat costa?

4 răspunsuri:
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Da, poti fara a merge mai intai la doctor, mai stiu pe cineva care foloseste, nu stiu exact cat costa...

| Annekie67 a răspuns:

Costa 35 lei.
si da poti sa iei pur si simplu.

| IonutMihay a răspuns:

Ti-as recomanda mai degraba Gama de produse STOP ACNEE de la geRovital plant costa cam 300lei(eu am loat`o de la catena)...Este extrem de buna ..eu sunt foarte multumit..contine un gel pentru curatarea tenului si o crema pentru cosuri.e super

| Zuzulica82 a răspuns:

Da sigur ca poti happy si eu am facut la fel. dar ai grija sa-ti faci un program. cel mai bine e sa te dai de 2 ori pe zi seara si pe la pranz[dupa ce vi de la skl eventual, pentru ca nu e bine sa iesi afar cu el pe fata] si costa cam 40-60 lei.thinking cam asa

ps: e f bun happy