| Asdffd a întrebat:

Acum cateva minute am inghitit din greseala o guma.am auzit ca se digera foarte greu si ca nu este buna pentru. stomac.are ceva daca am inghitito ma simt ciuat si parca am ceva in stomac[o simtlaughing)]

8 răspunsuri:
| Aero_7920 a răspuns:

Pai varameo de 3 ani le inghitia pe toate laughing si acum e glumetz si happy super amuzant si destept :X, ceea ce simti tu ako e imagintie pura
Funda pls
O zi buna

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu are nimica. stai chill :*

| 34588773 a răspuns:

Nu ti se poate intampla nimic insa trebuie sa fii atent pentru ca in general gumele nu sunt bune pentru stomac din vina compozitiei sale chimice

| Ирина19 a răspuns:

Stai linistita ca nu-i nimic grav, nu e bine atunci cand in fiecare zi inghiti, dar daca o data sau de doua ori totul va fi bine.

| oanecorleone a răspuns:

O simti?laughingStai fara griji nu o sa patesti nimic.Asa se zice ca nu este binesa inghiti dar la cate gume am inghitit eu eram mort pana acum.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Pai si eu am inghitit de trei ori guma, dar daca ai mai inghitit inainte de mai multe ori are ceva. Poti sa bei un pahar de apa si poate nu o sa o mai simti.

| ZORRA a răspuns:

oh go on nu patesti nimic cate gume am inghitit cand eram mica si acum am inghitit ca m-a vazut profa de antiprenoriala cu guma si mi-a spus sa o arunc si am inghitit-o laughing)) fratremiu a inghitit o cuie de gume tocmai ce luasem o cutie de gume orbit pe copii cu 90 de gume in ea si el a luat cutia mesteca gumele baga cate 2 sau 3 le lua dulceata si le inghitea dupa aia iar lua alta pana amia ramas cu 20 de gume laughing in cutie laughing))) si dupa aia lea vomitat laughing))))))))))))))))))))))))))))

| Night a răspuns:

Nu are nimic stai linistita ca si eu am patit. dar nu am nimic.