| XP4151 a întrebat:

Acum cateva minute am inghitit o furnica...
Ce pot sa patesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justmed a răspuns:

Nimi ...studiile arata ca de-a lungul vietii, in somn, mancam mai multi paienjeni si insecte decat ani avem!

7 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Nimic big grin. noi inghitim mai multe chestii fara sa stim. muste. chiar si paianjeni. in africa oamenii inghit serpi. nu te speria.

| Cristi112 a răspuns:

Nu patesti nimic laughing se mai zice ca un om in viata lui inghinte din intamplare max 4 paianjeni si 10 insectelaughing

| RA94 a răspuns:

Furnica aia o sa reziste in sucul tau gastric din stomac si o sa inceapa sa-si depuna ouale. Ouale o sa inceapa sa eclozeze si din ele vor iesi furnici mai evoluate si mai puternice. Dupa o saptamana sau mai putin furnicile acelea o sa faca si ele oua si o sa fie din ce in ce mai multe furnici care se vor hrani cu ce-i in stomacul tau si daca nu o sa fie haleu in stomacul tau ele vor incepe sa manance din tine. Asta se va intampla in decurs de o luna, fi fara griji n-o sa fie dureros big grin

| Auslesse a răspuns (pentru RA94):

laughinglaughing

| XP4151 explică (pentru RA94):

LOL ce m-ai speriat laughing

| Cristi112 a răspuns (pentru XP4151):

Nu laughing) dar asa spun multe teste laughing) eu unul am patit`o blushingblushing laughing))))

| TheLeg3nd a răspuns:

Nu o sa patesti nimic nu iti face griji