| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 ore mestecam guma Airwaves si s-a rupt din ea o bucatica mica si cred ca am inghitito din greseala. Mi se pare ca respir cam greu. Oare mi-a ramas in gat? Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Respiri cumva prin stomac? S-a dus in stomac si atat.Ce treaba are cu respiratul? Se dizolva sau se elimina pe cealalta parte.

| Roxxy03 a răspuns (pentru darrio2007):

Ma gandeam sa nu-mi fi ramas in gat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Roxxy03):

Nu ti-a ramas. Daca nu ai probleme cand inghiti.

| Melcul a răspuns:

Pai daca nu simti nimic in git nu cred ca tia ramas nimic.